Prinssi Charlesin isä kasvoi perheessä jossa kerättiin eläimellistä lapsipornografiaa. Oliko Jerseyn saaren ”kauhujen talo” vuosikymmeniä kestäneiden raakuuksien kuvauspaikka?

Otsikkoni muuttuvat kerta kerralta yhä sensaatiomaisemmiksi. Tämä on tarkoitushakuista sillä pyrin shokeeraamaan ja herättämään ihmisten huomion. Haluaisin huutaa totuuden julki, että edes yksikin sen kuulisi. Juuri sinä voit olla se yksi, joka huudat totuutta eteenpäin. Valitsen otsikkoni hyvin varovaisesti sillä en halua julistaa mitään sellaista minkä todenperäisyydestä en olisi varma itsekkään. Otsikon avauslause on kuitenkin virallista historiaa minkä jokainen voi tarkistaa mistä tahansa luotettavasta lähteestä. Olen kirjoittanut tästä aiheesta ennenkin, mutta meidän on aika purkaa toistuvasti esiintuotu romanttinen kuvaus hurmaavista ja harmittomista kuninkaallisista. Kenties meidän rakkaassa länsinaapurissamme he ovatkin harmittomia, mutta Britanniassa ja muualla Länsi-Eurooppaa kuninkaalliset huonekunnat ovat siitä hyvin kaukana. Minulla ei ole heitä vastaan mitään henkilökohtaista mutta en voi vaieta tosiasioiden edessä. Otan kirjoituksistani täyden vastuun siinä tapauksessa, että levitän tietämättäni panettelevia valheita. Lukijan vastuulla on tutkia ja ottaa itse selvää ja oikasta jos olen eksynyt jossakin kohtaa harhaan. 

Varoitus: seuraava artikkelin sisältö ei sovi herkimmille lukijoille ja voi aiheuttaa huonovointisuutta. 

Uskon Prinssi Philipin olevan joku jolta puuttuu kokonaan sisäinen tunne oikeasta ja väärästä. Syvällä sisimmässään hän ei välitä kenestäkään toisesta yhtään mitään. Hän pitää kaikkia muita mahdollisina uhkina. Hän on täysin itsekäs ja tämä on aivan kuten Fred West¹ tai kuka tahansa psykopaattinen henkilö. – Oliver James, arvostettu brittiläinen psykologi, kirjailija ja TV-kasvo.

¹Fred West, kidutti, raiskasi ja tappoi teinityttöjä yhdessä vaimonsa Rosemaryn kanssa Englannissa 1970-1990-luvuilla.

Eräs hyvä mies sanoi 2000 vuotta sitten Rooman hallitsemassa Israelissa: ”Sallikaa lasten tulla minun tyköni, älkääkä estäkö heitä, sillä senkaltaisten on Jumalan valtakunta. Totisesti minä sanon teille: joka ei ota vastaan Jumalan valtakuntaa niinkuin lapsi, se ei pääse sinne sisälle.” (Mark. 10:14-15). Eräs paha mies sanoi haastattelijalle vuonna 2006: ”Uskon että kaikki lapset tulisi hävittää syntymähetkellä.” Tämä mies oli Walesin Prinssi Charlesin luotetuimpia ystäviä. Hänen nimensä on Jimmy Savile, jonka Britannian poliisi paljasti saalistaneen satoja lapsia seksuaaliseen hyväksikäyttöön vuosikymmeniä kestäneen terrorinsa aikana. Hänen nuorimmat uhrinsa olivat vain 5-10 vuoden ikäisiä. Tämä kammottava mies ei raiskannut vain lapsia mutta myös ruumishuoneiden kuolleita ruumiita. Minun on vaikea kuvitella enää mitään tämän sairaampaa. Huolimatta pinnallisesta charmistaan jolla hän lumosi 70 -luvulta lähtien BBC:n katsojia, kameroiden ulkopuolella häntä riivasi helvetin pimeimmät demonit.

Olenko epäreilu jos syytän Prinssi Charlesia tämän perverssin rikoskumppaniksi? Ennen vuonna 2011 tapahtunutta Savilen kuolemaa nämä kaksi olivat olleet parhaita kaveruksia ”vasta” nelisenkymmentä vuotta. Eihän nyt tuollaisessa ajassa kukaan ehdi ihmetellä naimattoman kamunsa seksielämää. Eihän toki vaikka Savilen kiintymys ala-ikäisiin tyttöihin tunnettiin 70 -luvulla jopa kuninkaallisen perheen vastaisen punk-bändi Sex Pistolsin jäsenten keskuudessa. Savilen paljastumiseen ei olisi tarvittu kuin muutama shampanjan huurteinen ilta Prinssin yksityistilalla. Tietysti kuninkaallinen oli tietoinen hänen kamunsa häpeällisestä käytöksestä aivan kuin hän oli tietoinen toisen ystävänsä piispa Peter Ballin lasten hyväksikäyttöä koskeneista rikossyytteistä ennen kuin tarjosi tälle turvapaikkaa Cornwallin Herttuakunnan luksusasunnosta samalla kun Ballin eräs miespuolisista uhreista vaipui masennukseen ja teki itsemurhan. Prinssi Charles ei vain ollut tietoinen Savilen kiintymyksestä lapsiin ja ruumiisiin mutta suvaitsi sitä sillä Prinsessa Dianan oman todistuksen mukaan hänen miehellään oli tapana suvaita hänen ystäviensä sairaalloisia orgioita, jotka toisinaan muistutti keisari Caligulan villejä juhlia.

Turmeltuneet Mountbattenit

2f72480824b28e8227e0234fdc224bb2
Prinssi Charles ja hänen isänsä eno Louis Mountbatten 70 -luvulla.

Tällainen seksuaalinen ”vapaamielisyys” voidaan johtaa jo paljon varhaisempaan aikaan. Charlesin nuoruusvuosien yksi merkittävimpiä mentoreita oli hänen iso-enonsa Louis Mounbatten, joka kuoli IRA:n pommi-iskussa 1979. Vuonna 1974 hän neuvoi Charlesia viettämään villiä poikamieselämää ”kylvämällä peltoon jotakin hukkakauraa”. Seksuaalinen estottomuus oli toki tuttua Mounbattenille itselleenkin, joka kerskui viettävänsä kaikki aviovuotensa toisten makuukammareissa ja samoin teki myös hänen vaimonsa. Express lehdessä toukokuussa 2008 julkaistun uutisen mukaan Jimmy Savile tutustui kuningasperheeseen ensimmäistä kertaa vuonna 1966 Louis Mountbattenin kautta. Tuohon aikaan Charles oli vasta 17 -vuotias mutta neljänkymmenen vuoden ikään tullut Savile oli jo 60 -luvun puolivälissä hyvin tuottelias seksirikollinen. Onko muka sattumaa, että Savile tutustui kuningasperheeseen juuri Mountbattenien suvun toimesta, joka itsekkin oli hyväksikäyttöä koskevien syytösten kohteena? Ainakin jos on uskominen kiisteltyyn kirjaan nimeltä The War of the Windsor’s jossa todetaan mm. seuraavaa:

Lordi Louis Mountbattenilla oli lempinimi “Dickie” …ja hyvistä syistä. Prinssi Philipin Dickie-eno oli Intian viimeinen sijaishallitsija missä hänet tunnettiin pedofiilina, joka käytti seksuaalisesti hyväksi Intian nuoria työväen talonpoikia…

Toisessa kirjassa, Chris Mooren Kincora Scandals, hänet taas yhdistettiin Kincoran hoitokodin vaikutusvaltaisiin vierailijoihin joissa epäiltiin tapahtuneen lasten hyväksikäyttöä. Mirror raportoi 23. maaliskuuta 2013 seuraavaa: ”Poliisi on avannut uudelleen tutkimuksen lasten hyväksikäyttöön pahamaineisessa hoitokodissa, joka oli kytketty väitteisiin salaisen palvelun peittelystä suojellakseen huippu tason perverssejä, Sunday People raportoi. Tutkimus tulee kattamaan hyökkäykset poikia vastaan kahden vuosikymmenen ajan Kincoran kodissa Pohjois-Irlannissa – epäilty olleen valtaapitävien säännöllisen vierailun kohteena.” Joten Prinssi Charlesin paras ystävä oli pedofiili, hänen mentorinsa oli epäilty pedofiili ja 60 -luvulla hänet passitettiin sisäoppilaitoksessa jonka opettajat oli pedofiileja. Onko tästä kovin vaikea tehdä johtopäätöstä, että hän itsekkin saattaisi olla pedofiili tai ainakin pedofilian uhri (nämä kaksi kulkee usein käsikädessä). Etkö usko vaikka maailman suurin ja merkittävin historian museo British Museum kätkee salaisiin arkistoihinsa Louisin isoveli Georgen, Milford Havenin Markiisin, valtavan pornografia kokoelman, joka esittää aristokraattien välisiä insestisiä orgioita.

Tämä asia mainitaan jopa Wikipediassa, joka tutkimusten mukaan on yhtä luotettava tiedon lähde kuin Britannica Encyclopedia. Mitä Wikipedia ei sinulle sen sijaan kerro on se, että osa vuonna 1938 kuolleen George Mountbattenin pornografia kokoelmasta sisälsi järkyttäviä mustavalkokuvia lapsista, jotka oli pakotettu seksuaalisiin osanottoihin aikuisten kanssa ja jopa seksuaaliseen yhdyntään eläinten kanssa. Tällaisen tiedon voit löytää erilaisia verkkosivuja haravoimalla kuin myös Kitty Kelleyn vuoden 1997 kirjasta Kuningasperhe, jonka tutkimuksiin kirjailija haastatteli yli tuhatta kuninkaallisen perheeseen yhteydessä ollutta ihmistä neljän vuoden ajan. Wikipedia kertoo, että tämä samainen lapsipornon varhainen keräilijä valokuvauksen alkuajoilta oli Prinssi Charlesin isän Prinssi Philipin kasvattaja ja mentori hänen elämänsä ensimmäisenä 17 ikävuotena. Philip jäi käytännössä orvoksi, kun hänen isänsä lähti etsimään uutta rakkautta ja hänen äitinsä Alice Battenburg vietiin mielisairaalaan romahdettuaan henkisesti ja sairastuttuaan skitsofreniaan. Seitsemän vuoden vanhana Elisabet II:n tuleva puoliso asui Britannian Kensingtonin palatsissa yhdessä isoäitinsä ja tämän lapsipornografiaan addiktoituneen sairaan enonsa ”varjeluksessa”.

Vain Luoja tietää koskiko hän myös omaan sisarenpoikaansa. Tämä ei olisi mitenkään yllättävää jos insestiset pedofilia-kohtaukset kuuluivat hänen pornografiansa vastenmieliseen sisältöön. On hyvin tunnettu tosiasia, että pedofilian uhrit ovat aikuisiällä useimmiten myös itsekkin pedofiileja. Osa heistä saattaa tiedostaa taipumuksensa vahingollisuuden ja yrittävät hakea siihen apua. Moraalisesti suoraselkäiset pedofiilit ovat tehneet selibaattivalan ja vannoneet itselleen etteivät koskaan vahingottaisi lasta. Sitten on toinen ryhmä pedofiilejä, jotka ovat päättäneet hylätä kaiken sisäisen tunteen oikeasta ja väärästä ja seurata himojansa perässä hinnalla millä hyvänsä. He esineellistävät lapset ja näkevät heidät pelkkinä seksi-objekteina välittämättä ollenkaan tekojensa pitkänaikavälin seurauksista. Sitten on vielä kolmas pedofiillien ryhmä, jonka turmeltuneisuus menee kaikkia muita pidemmälle. Puhun nyt järjestäytyneistä pedofiili-kulteista, jotka käyttävät lapsia hyväkseen hyvin harkitusti ja systemaattisesti ja sekoittavat tähän hyväksikäyttöön okkulttisia ja saatanallisia rituaaleja.

Tällainen ilmiö kuin saatanallinen hyväksikäyttö on tunnettu psykologisissa yhteisöissä jo yli neljän vuosikymmenen ajan ja vuonna 2000 Britannian hallitus julisti sen todelliseksi ilmiöksi. Kuuluiko Jimmy Savile tähän jälkimmäiseen ryhmään? Hyvin todennäköisesti sillä hänen oma veljenpoikansa Guy Marsden on todistanut hänen setänsä vieneen hänet 14 vuotiaana merkittävien henkilöiden pedofiilinryhmään Lontooseen 70 -luvulla jossa hänet ja hänen ystävänsä altistettiin ”kauhealla, uskomattomalle” hyväksikäytölle mm. Britannian silloisen pääministerin Ted Heathin taholta. Osa Savilen uhreista on taas puhunut hyväksikäytön tapahtuneen mustiin kaapuihin pukeutuneiden satanistien ryhmän toimesta, joissa Savile oli myös mukana vaikkei johtanut näitä mustia messuja. Tietenkään tämä ei yllätä yhtäkään niistä, jotka ovat olleet jo kauan aikaa tietoisia maailman eliitin ja Euroopan kuninkaallisten okkulttisista harrastuksista. Joskus on siti hämmästyttävää havaita, että maailma jossa elämme on täysin toisenlainen minkälaiseksi sen ensinäkemältä osasimme kuvitella.

Haut de la Garenne – Jerseyn ”kauhujen talo”

Britanniassa tietyt lastenkodit, kuten Pohjois-Irlannin Kincoran hoitokoti, on ollut salaisen palvelun pimittämän hyväksikäyttö epäilyjen keskipisteessä jo vuosikymmeniä. Syytösten mukaan tällaiset paikat ovat saaneet salaisen palvelun suojelun koska ne ovat olleet merkittävissä hallinnollisessa asemissa toimivien VIP pedofiilien säännöllisen vierailun kohteena. Yksi tällainen paikka on Jerseyn saarella sijaitseva Haut de la Garenne, joka toimi orpokotina työväenluokan lapsille vuoteen 1986 asti. Huolimatta vuosikymmeniä jatkuneista syytöksistä, tutkimusta hyväksikäyttöön ei avattu ennen kuin vasta 2008 jolloin rikosetsivien ensimmäiset havainnot nostatti kansainvälisiä otsikoita laajamittaisesta peittelystä koskien saaren pimeää historiaa. Vuonna 2006 käynnistetyt tutkimukset hyllytettiin jo kahden vuoden sisällä jonka jälkeen Jerseyn poliisi ja hallitus rauhoitteli ettei saarella ollut tapahtunut mitään tuomittavaa. Ensimmäiset raportit puhivat kuitenkin varsin toisenlaista kieltä. Yli 100 Haut de la Garennen entistä asukasta todisti poliisille julmasta fyysisestä ja seksuaalisesta kidutuksesta. Tutkinnan alkuperäinen johtaja, Lenny Harper, joka löysi todisteita lasten kidutuksista ja jopa murhista, syrjäytettiin ”pätevämmän” tutkijan tieltä.

Turhautunut ja vihainen herra Harper on hyökännyt korruptoituneita poliiseja vastaan, joiden hän väitti yrittäneen häpäistä hänet ja hänen tutkimuksensa. Hän myös väitti Oikeusministerin ja tämän viraston taktiikkana olleen todistajien pelottelu. Vuonna 2008 Jimmy Savile nosti oikeusjutun The Sunia vastaan kun se oli yhdistänyt hänet Jerseyn orpokodin vierailijoihin. Kiellettyään ensin ettei ollut koskaan käynytkään siellä hän joutui lopulta perumaan tämän kun julkisuuteen vuoti valokuva, joka näytti hänet lasten ympäröimänä Haut de la Garennessa. Orpokodin entiset asukkaat kertoivat Jimmy Savilen olleen yksi sen säännöllisiä vierailijoita ja hyväksikäyttäjiä vaikka todistajien mukaan hänen hyväksikäyttönsä ”oli kauheaa mutta pikkujuttu verrattuna siihen mitä toiset tekivät”. Maaliskuussa 2008 News of the World raportoi poliisin epäilleen, että Jerseyn orpokoti oli ”lähde monille verkoston 9000 sairaalle kuvalle, jotka löydettiin pahamaisesta kuormasta Hollannista 90-luvulla. Se oli nimetty Zandvoortin kätköksi kylän mukaan josta kuvat löydettiin mutta studiota ei oltu koskaan paljastettu. Asiantuntijat ovat nyt 90 prosentin varmoja, että se oli vauvayksikkö Haut de la Garennen Aviemoren siivessä. Jotkin uhreista mustavalkokuvissa oli vain 18 kuukauden ikäisiä.”

Ensimmäiset uutisraportit kertoivat poliisin kammottavista löydöistä, maanalaisista vankikammioista ja kahleista. Lainaan erään verkkosivun sisältöä, jota lainasin kirjani 12. luvussa, sivulla 673:

Tutkijat löysivät useita lasten luunpalasia, lähes 40 hammasta, ja veritähteitä. Yksi kammioista sisälsi konkreettisen kylpyammeen täynnä veriroiskeita. Jätteenpolttouuni sisälsi luunpalasia ja hampaita vihjaten että lasten ruumiit oli paloiteltu ja poltettu maanalaisissa kammioissa. Toinen kammioista oli täytetty puolella metriä kalkkia. Tutkijat väittävät etteivät he tiedä miksi kalkki oli siellä, mutta kalkkia käytetään tyypillisesti nopeuttamaan ruumiiden mätänemistä. Huomioiden tosiasian, että ruumiinosia löydettiin toisista kammioista, on mahdollista että ruumiinosat oli kalkissa tai sitten kammio oli tarkoitettu ruumiiden hävittämiseen muttei käytetty. Ainoastaan muutama yli 40 syytetystä on pantu vastuuseen. Vain niitä jotka oli matalan tason työntekijöitä ja eivät olleet mukana saatanallisessa rituaali hyväksikäytössä oli tutkittu.

Vaikka en ole löytänyt raportteja Haut de la Garennen kuninkaallisista vierailijoista, liittyy tapaus silti kaikin tavoin kuninkaalliseen perheeseen. Jerseyn saaren hallinto ei ole nimittäin Yhdistyneen Kuningaskunnan tai Britannian hallituksen alaisuudessa vaan kruunun – so. Elisabet II:n – yksityis-omaisuutta. Se on Elisabet II, jolle saaren hallitus ja poliisilaitos ovat ylimmässä vastuussa. Samalle Elisabetille, joka aateloi Jimmy Savilen Order of the British Empiren ritariarvolla. Samalle Elisabetille, jonka aviomies kasvoi 20-30 -luvulla sadistista lapsipornografiaa keräilleessä perheessä. Samalle Elisabetille, joka itse on nähty siepanneen miehensä kanssa lapsia Kanadan intiaanireservaatti kouluista 60 -luvulla. Tämän tapauksen 59 -vuotias todistaja kuoli äkillisesti vuonna 2011 osallistuttuaan joihinkin hämäriin kokeisiin St. Paulin Sairaalassa Vancouverissa. Mutta tietysti Sir Savile oli vain yksinäinen perverssi, jonka rikoksilla ei ollut mitään yhteyttä hallitusmiehiin ja kuninkaalliseen perheeseen. Tietysti se, että hänelle oli vapaat kädet toimia hyväntekeväisyyden varjolla ja kulkea lastensairaaloissa keskellä yötä ilman mitään rajoituksia, oli puhdas sattuma vaikka BBC ja monet valtaapitävät olivat täysin tietoisia hänen epäterveistä taipumuksista. Älä nyt viitsi!

Bill Maloneyn dokumentti Sun Sea & Satan paljastaa Jerseyn saaren kummallista taidetta. Eräältä paikalta löytyy Saatanaa kuvaava patsas ja erään talon pihalla – vajaan kolmen minuutin automatkan päässä Haut de la Garennesta – löytyy patsas, joka näyttäisi esittävän lasten ja aikuisten välistä seksuaalista kanssakäymistä (Vaikka Maloneyn reaktio saattaa olla ylitulkittua, ihmetystä herättää se että talon omistaja vaihtaa patsaiden vaatetusta yhtenä päivänä poikalapseksi ja toisena päivänä tyttölapseksi).

Tähän videoon on kerätty todistusasineistoa eliitin saatanallisesta hyväksikäytöstä ja ”yhdeksäntenä piirinä” tunnetun salaisen pedofiiliryhmän olemassaolosta.

Advertisement

3 vastausta artikkeliin “Prinssi Charlesin isä kasvoi perheessä jossa kerättiin eläimellistä lapsipornografiaa. Oliko Jerseyn saaren ”kauhujen talo” vuosikymmeniä kestäneiden raakuuksien kuvauspaikka?

  1. Pahoittelen, että artikkelin viimeisin linkki ei johtanut sille tarkoitettuun osoitteeseen. Korjasin linkin, kun näin sivuni tilastoista jonkun lukijan klikanneen sitä.

    Tykkää

  2. oletko tutustunut eliitin esoteeriset symbolit blogiin. siellä käsitellään eliitin pedofiliaa melko paljon ja siihen liittyvää symboliikkaa, mitä löytyy jopa julkisista patsaista.

    toinen todella järkyttävä videoblogi oli jazkan adrenokromin tuotantoa esittelevä juttu, katsoin sen astro.fi sepon spesiaaliblogista. antaa perspektiiviä siihen miksi lapsia kaapataan niin paljon ja mikä niiden kohtalo lopulta on, ja siellä missä on kaapattuja ja vangittuja lapsia on tietysti myös pedofiilejä.

    tuon jutun yhteydessä mieleeni tuli juuri ees blogissa eräs juttu pizzagatesta, ja siinä esiteltyjen john podestan kotona seinällä roikkuvien taulujen aihe. käy katsomassa millaista taidetta miehen seinällä roikkuu. hän oli muuten hillary clintonin kampanjapäällikkö 2016.

    kaikki tuntuu näin normielämää elävän ihmisen katsantokulmasta aivan foliohattujen huuhaalta, mutta todisteita on silmiemme edessä kokoajan, mutta ne pitää ensin oppia näkemään.
    mutta sen joka tahtoo oppia näkemään, täytyy ensin avata silmät.

    Tykkää

    1. Hei Atro. Pahoittelen, että kommenttisi julkaisu hieman myöhästyi. Viestiä pukkaa niin paljon nykyään Facessa ja veljeni hautajaisiinkin pitää valmistautua, joten jää joskus nuo blogiviestit huomaamatta. Tämä on sellainen aihe, etten siitä mielelläni kovin usein kirjoita, kun on järkyttäviä nämä tapaukset lasten sadistisesta kidutuksesta ja hyväksikäytöstä. Kirjoitin niistä alunperin lähes 100 sivun verran vuonna 2014 julkaistussa nettikirjassani ja myös blogiteksteissäni olen ottanut aiheen aina ajoittain käsittelyyn. Juu, pizzagate on kyllä tuttu ja kirjoitin siitä jo tässä artikkelissa: https://samueltuominen.com/2018/04/25/pimeassa-verkossa-vaitetaan-olevan-snuff-video-hillary-clintonista-sadistisissa-veriorgioissa-lapsia-vastaan-onko-pizzagate-sittenkin-totta/ Tein aika hyvän yhteenvedon näihin eliitin SRA-väitteisiin tässä 45-minuuttisessa videossani: https://samueltuominen.com/2020/08/29/45-minuuttinen-dokumenttini-evidence-satanic-psychopaths-rule-this-world-tekstitys-suomeksi/ Yazkalla aika hyviä ja mielenkiintoisia haastatteluita. Olen katsonut jo muutaman. Hän muuten pyysi kerran minuakin haastateltavaksi, mutta en tiennyt silloin mitään hänestä, joten arvelutti vastata pyyntöön ja hänen viestinsäkin katosi sitten jonnekin. Jos ottaa uudelleen yhteyttä, niin sitten kyllä suostun haastatteluun.

      Tykkää

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s